DERİ BÜSTİYER MODELLERİ
DERİ BÜSTİYER MODELLERİ

Deri Büstiyer modellerimizde özel deri görünümlü kumaşlar kumaşlardan üretilmiştir. Büstiyer kumaşlarımız, diğer ZERONNİ kalitesinde olan ürünlerimizin kumaşları gibi alerji yapmaz ve tahriş yapmaz. Deri görünümlü özel üretim büstiyerlerimize dantel süsleme ayrıntıları kullanılarak şıklığa zerafet katılmıştır.  

 Kaliteli kadın iç giyim ürünlerimize web sitemizin kategori alanın ulaşabileceğiniz gibi KADIN İÇ GİYİM linkine tıklayarak ve VİP KALİTE BÜSTİYER TAKIMLARI linkimize de tıklayarak hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.
 

 Zeronni olarak tüm ürünlerimizi özenle kutuluyor ve adresinize hızlı şekilde ulaşması için aynı gün kargoluyoruz. Mesafenize göre 1-3 günde adresinize gizli paketlerle ulaşmaktadır.
 

 Ücretsiz kargo kampanyamızdan faydalanmak için istediğiniz ürünleri sepetinize atıp ödemenizi güvenli kredi kartı alt yapısı ve A. Ş. firma güvencesiyle yapabilirsiniz. Bedava kargo kampanyasına ek olarak süpriz Zeronni ürünleri kargonuzda olacaktır.

Zerafetin Yeni Rengi
Zerafetin Yeni Rengi

 Duygu dünyasında, sevdiğin kişinin mutluluğunu yaşatmak için tek bir kanun vardır.
 

 Zeronni ® hedeflerinden biri de vahşi görünen ancak zerafet ve aşk içeren özel duyguları olabildiğince uzun süre canlı tutmaktır!
 

 En hoş ve zarif duygular, zevk ve neşe uyandırındır!
 

 Zeronni ® ürünlerimizi satın alan binlerce memnun müşteri yorumu bunu doğruluyor. 
 

 Duygularınız için herkese teşekkür ederiz. ❤️

cicek
resim